parking Pyrzowice

Parking Lotnisko Pyrzowice. Wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice i potrzebujesz parkingu?

Parking przy Lotnisku Pyrzowice to świetny wybór, zostawiając u nas samochód masz 100 % pewność ze nic Ci się z nim nie stanie. Zapewniamy transfer na lotnisko i z lotniska gratis. O każdej porze dnia i nocy! Przeznaczony do tego klimatyzowany 9 osobowy nowy bus zapewni wam szybki i komfortowy dojazd. Teren parkingu jest monitorowany 24h, dozorowany oraz oświetlony. Najtańszy parking Pyrzowice w okolicy.

Zostawiając u nas swojego zwierzaka w naszym psim hotelu. Otrzymujesz 50% rabatu na parking, dodatkowo jeżeli masz samochód który chciałbyś naprawić. Podczas swojej nieobecności masz u nas taka możliwość o czym więcej informacji w pozostałych zakładkach.

Bezpieczny, dozorowany 24h, monitorowany, ubezpieczony, utwardzony, oświetlony, ogrodzony 2m betonowym płotem, bezpłatny transfer na lotnisko

Cennik parkingu przy Lotnisku Pyrzowice

7 dni50 zł
14 dni80 zł

Do transferu klienta na i z lotniska doliczamy 10 zł za 2 jednorazowe wjazdy na lotnisko

parking lotnisko Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – lotnisko Pyrzowice położone jest w miejscowości Pyrzowice. Około 30 kilometrów na północ od centrum Katowic i około 20 km od Tarnowskich Gór.

Parking lotnisko Pyrzowice znajduje się dokładnie w linii prostej, około 6 km do lotniska. Nie martw się, oferujemy transfer z i na lotnisko tak aby nic nie zakłóciło Twojej podróży na wakacje.